O nás

 

SVĚT HEZKÉHO SPÁNKU s.r.o. je česká společnost založená v roce 2011. Za krátkou dobu jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří oceňují nejen kvalitu našeho zboží, pestrý sortiment, ale také zákaznicky orientovaný přístup. Naším cílem je nabízet kvalitní výrobky jako je povlečení vysoké kvality, prostěradla, polštáře a přikrývky, bambusové ručníky.

 případě postelí od významných českých výrobců si zákazníci mohou vybrat z vystavených typů postelí z masívu anebo si mohou složit vlastní postel na míru, tj. rozměrově a vzhledově podle přání zákazníka. Výběr z velkého množství typů, barevného moření, volba použitého masivu (buk, javor, olše, dub, ořech), tvarů čel a rozměrů– zákazník se spolupodílí na vzhledu jeho vlastní postele. 

Naši zákazníci mohou na prodejně vyzkoušet a vybrat si vhodný typ kvalitní matrace od našich předních výrobců a významného italského výrobce PerDormire.

Pro dekoraci nabízíme velké množství dekoračních polštářů a bytových doplňků v různých barevných provedeních, materiálech a velikostech.

SVĚT HEZKÉHO SPÁNKU – „dopřejte si prostor, dopřejte si sladké sny…“